Zahradní domek Avantgarde XL metalíza křemen, jednokřídlé

Zahradní Domek Avantgarde XL Metalíza Křemen, Jednokřídlé

Zahradní domek Avantgarde XL metalíza křemen, jednokřídlé

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Trávníky a zahrady
Dodavatel:FORLIVING s.r.o.
Cena:55299.00 Kč
Zahradní domek Avantgarde XL metalíza křemen, jednokřídlé 2,25 (45%) 26 hodnocení

✅ Domek na nářadí AVANTGARDE XL splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost - 3 násobná závora s dveřním kováním, normované zamykání s klikou z ušlechtilé oceli, normovaný cylindr a rezervní klíč. Nabízíme jej v několika rozměrech. Světlíky z akrylátového skla zajišťují uvnitř dostatečné množství světla. Dodáváme v demontu. Nejlepší materiály - žárově pozinkovaný ocelový plech opatřený polyamidovým vypalovacím lakem, šrouby a panty z ušlechtilé oceli. Komfortem je tlaková plynová pružina, která otevírá a zavírá dveře. Nabízí možnost odemčení z vnitřní strany. Je zajištěna vysoká stabilita při zatížení sněhem a proti větru. Promyšlený design a vysoká rakouská kvalita vám svým zpracováním bude dělat radost mnoho dalších let. S dobrým svědomím proto výrobce poskytuje 20 let záruky proti korozi. Předpokladem je, že nebudou skladovány žádné agresivní látky a ani nebude výrobek vystaven agresivním podmínkám životního prostředí. Můžete si zvolit, zda chcete objednat domek s jednokřídlými nebo dvoukřídlými dveřmi (viz varianty produktu). Technická specifikace: - s klasickými dveřmi (dveřní otvor 76 x 182 cm) - s dvoukřídlými dveřmi (dveřní otvor 155 x 182 cm) - vnější rozměry vč. převislé střechy š260/h300/v217 cm (v nejvyšším místě) - dveřní otvor š76/v182 cm nebo š155/v182 cm - barva stříbrná metalíza, křemen metalíza a tmavě šedá metalíza; uvnitř vždy šedobílá - materiál žárově pozinkovaný ocelový plech opatřený polyamidovým vypalovacím lakem - spojovací materiál šrouby a panty z ušlechtilé oceli - pevnost vysoká stabilita - zatížení sněhem 150 kg/m², odolný proti bouři (150 km/h, síla větru 12) - funkcionalita okap s integrovaným lapačem listí na obou stranách Základní výbava: - 2 police regálu - 2 stojny regálu (k zavěšení regálových polic v libovolné výšce) - 4 držáky zahradního náčiní (pro zavěšení lopat, hrábí, hadic apod.) - 2 držáky nářadí na vnitřní straně standardního křídla dveří - sada dveřního kování z ušlechtilé oceli s normovanou vložkou a rezervním klíčem - bezpečná trojnásobná závora - integrovaný okapový žlab (včetně přípojky na 1“ hadici) - šrouby a hmoždinky pro připevnění podlahy


 • Zahradní domek Avantgarde XXL
  Zahradní domek Avantgarde XXL

  Domek na nářadí AVANTGARDE XL splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost - 3 násobná závora s dveřním kováním, normované zamykání s..

  66099.00 Kč
 • Zahradní domek Europa
  Zahradní domek Europa

  Domek na nářadí EUROPA splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost. Nabízíme jej v několika rozměrech viz varianty produktu. Dodáváme v..

  18899.00 Kč
 • Závěsný koš pro zahradní domky Biohort
  Závěsný koš pro zahradní domky Biohort

  Technická specifikace: - s lištou na zeď k zavěšení do 2 regálových stojin (není součástí balení) - koš z černé polyesterové..

  1799.00 Kč
 • Nájezdová rampa na práh dveří domků Biohort
  Nájezdová rampa na práh dveří domků Biohort

  Technická specifikace: - jen pro dvoukřídlé dveře - délka 135 cm - dvoudílná, pro vnějšek a vnitřek - povrchová úprava žárově..

  2399.00 KčHledáte Boudy, garáže a přístřešky pro auta? V sekci dům a zahrada | trávníky a zahrady | bydlení na zahradě | zahradní architektura je možné objevit jedinečné zahradní domek avantgarde xl metalíza křemen, jednokřídlé!
© 2021Kontakt