Kožená sedačka teresa pravý roh hnědá

Kožená Sedačka Teresa Pravý Roh Hnědá

Kožená sedačka teresa pravý roh hnědá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Sedačky
Dodavatel:Cotta
Cena:54999.00 Kč
Kožená sedačka teresa pravý roh hnědá 4,75 (95%) 27 hodnocení

✅ Nejdůležitější informace o sedačce Teresa naleznete v naší video recenzi Video má pouze ilustrativní charakter. Barevná kombinace sedačky a její prostorová orientace se může lišit. Moderní pohodlná sedací souprava Rohová sedací souprava Teresa je skvělou volbou do každého obýváku. Může se chlubit jednoduchostí, která je v úzkém spojení se současným designem. Sloučení krásného a užitečného ji proměnilo v efektivní a moderní sestavu. Žádný detail nesmí zůstat opomenut. Zaoblené hrany zjemňují celé provedení a tím se odchylují od geometrického minimalismu. Povšimněte si poutavých stříbrných nožek soupravy, které jsou natolik výrazné, že budou fungovat jako podstatný doplněk. Celkově působí souprava velmi domáckým dojmem. Odolný materiál, kvalitní výplň a výška sedáku 43 cm zajistí maximum pohodlí. Sedačka nabízí spoustu místa k odpočinku a je vhodná spíše do větších obývacích pokojů. Tmavší dekor předurčuje ke kombinaci s tlumenými barvami, například vínově červenou nebo tmavě modrou....


 • Kožená sedačka teresa levý roh hnědá
  Kožená sedačka teresa levý roh hnědá

  Nejdůležitější informace o sedačce Teresa naleznete v naší video recenzi Video má pouze ilustrativní charakter. Barevná kombinace sedačky..

  54999.00 Kč
 • Kožená sedačka felipe pravý roh
  Kožená sedačka felipe pravý roh

  Seznamte se s výhodami sedací soupravy Felipe v naší video recenzi Video recenze má ilustrativní charakter. Vystihuje všechny typy..

  51999.00 KčHledáte Kožené? V sekci nÁbytek | sedačky | rohové sedačky je možné objevit jedinečné kožená sedačka teresa pravý roh hnědá!
© 2021Kontakt