Kožená sedačka felipe levý roh

Kožená Sedačka Felipe Levý Roh

Kožená sedačka felipe levý roh

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Sedačky
Dodavatel:Cotta
Cena:51999.00 Kč
Kožená sedačka felipe levý roh 4 (80%) 21 hodnocení

✅ Seznamte se s výhodami sedací soupravy Felipe v naší video recenzi Video recenze má ilustrativní charakter. Vystihuje všechny typy nábytkového programu Felipe. Elegantní sedací souprava Rohovou sedací soupravu Felipe si zamilujete zejména díky modernímu a nevšednímu designu, díky kterému bude ozdobou vašeho obývacího pokoje. Sedačka je vyrobena z kvalitních materiálů a pevné konstrukce, aby dlouho odolávala všem poškozujícím vlivům. Také design soupravy je velmi moderně pojatý, sedačka je potažena kvalitní kůží. Tento potah jí dodává luxusní vzhled, který nenechá chladným nikoho z vašich blízkých. Také se snadno udržuje, při běžném ušpinění stačí použít vodu a sedačku setřít jemným hadříkem. Výhody: moderní styl snadná údržba kvalitní provedení polohovací podhlavníky Provedení: materiál: kůže dekor: pampas madras M 9030 Dodání: 2 balíky .videoWrapper {position: relative;padding-bottom: 56.25%; /* 16:9 */padding-top: 25px;height: 0;}.videoWrapper iframe {position: absolute;top:...


 • Kožená sedačka felipe levý roh
  Kožená sedačka felipe levý roh

  Seznamte se s výhodami sedací soupravy Felipe v naší video recenzi Video recenze má ilustrativní charakter. Vystihuje všechny typy..

  51999.00 Kč
 • Sedací souprava albano
  Sedací souprava albano

  Krásná elegantní sedací souprava Albano na výrazných stříbrných nožkách upoutá pozornost nejen vzhledem, ale také poskytne díky..

  24999.00 Kč
 • Rohová sedačka lexington levý roh šedá
  Rohová sedačka lexington levý roh šedá

  Seznamte se s výhodami sedací soupravy Lexington v naší video recenzi Video recenze má ilustrativní charakter . Prostorná a moderní sedačka..

  28999.00 Kč
 • Rohová sedačka lexington pravý roh šedá
  Rohová sedačka lexington pravý roh šedá

  Seznamte se s výhodami sedací soupravy Lexington v naší video recenzi Video recenze má ilustrativní charakter . Prostorná a moderní sedačka..

  28999.00 Kč
 • Rohová sedačka zeus levý roh černá
  Rohová sedačka zeus levý roh černá

  Prohlédněte si pro lepší představu naši video recenzi na sedačku Zeus Video má pouze ilustrativní charakter. Barevná kombinace sedačky a..

  18499.00 KčHledáte Kožené? V sekci nÁbytek | sedačky | rohové sedačky je možné objevit jedinečné kožená sedačka felipe levý roh!
© 2021Kontakt