KARE DESIGN Skříň Muskat

KARE DESIGN Skříň Muskat

KARE DESIGN Skříň Muskat

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:KARE DESIGN
Cena:13766.00 Kč
KARE DESIGN Skříň Muskat 2,25 (45%) 26 hodnocení

✅ Designové provedení komody Muskat zaujme každého návštěvníka. Masivní lakovaná dvířka z mangového dřeva zdobí zlatý ornament, který z komody dělá reprezentativní klenot v oblasti nábytku. Tmavě hnědá skřínka je výsledkem ručního zpracování a spolu s dalším nábytkem ze stejné řady, dokáže jedinečným způsobem zateplit váš domov. Šikmé nohy dodávají skříňce stabilitu a stejně jako ocelové úchyty jsou zdobeny ve spodní části mosazí. Pořiďte si praktickou komodu s okouzlujícím vzhledem, která dodá vašemu interiéru kouzlo domova!


 • KARE DESIGN Skříň Milano 140 × 80 cm
  KARE DESIGN Skříň Milano 140 × 80 cm

  Skříň Milano je vyrobena z vybraných materiálů v tradici nejlepšího italského designu. Krásná skříň s vitrínou poskytuje velkorysý..

  54141.00 Kč
 • KARE DESIGN Prádelník Muskat – 6 zásuvek
  KARE DESIGN Prádelník Muskat – 6 zásuvek

  Prádelník Muskat má 6 zásuvek se zajímavým vzorem na přední straně. Každý šuplík je ozdoben ocelovou kuličkou s mosaznou povrchovou..

  21271.00 Kč
 • KARE DESIGN Skříň Milano 180 × 110 cm
  KARE DESIGN Skříň Milano 180 × 110 cm

  Skříň Milano je vyrobena z vybraných materiálů v tradici nejlepšího italského designu nábytku. Praktická skříň poskytuje velkorysý..

  78841.00 Kč
 • WOOOD Dřevěná šatní skříň Dennis
  WOOOD Dřevěná šatní skříň Dennis

  Silná a robustní, taková je skříň Dennis. Tato skříň z masivní borovice je lakovaná ocelově šedou barvou a na dveřích má svislé..

  11691.00 Kč
 • KARE DESIGN Skříň Muskat
  KARE DESIGN Skříň Muskat

  Zajímavá dřevořezba skříně Muskat působí elegantně a nepřehlédnutelně. Čelo skříně je vyrobeno z masivního lakovaného mango dřeva,..

  56991.00 Kč
 • KARE DESIGN Skříň Rivet
  KARE DESIGN Skříň Rivet

  Prádelník Rivet vkusně doplní zejména moderně zařízené pokoje. Ocelový rám z nerezu je po celém obvodu zdoben malými nýty. Korpus komody..

  21271.00 KčHledáte Šatní a úložné skříně? V sekci domov | nábytek | postele a nábytek do ložnice je možné objevit jedinečné kare design skříň muskat!
© 2021Kontakt