INSTAX - FUJIFILM Béžový instantní fotoraparát Mini LiPlay

INSTAX - FUJIFILM Béžový Instantní Fotoraparát Mini LiPlay

INSTAX - FUJIFILM Béžový instantní fotoraparát Mini LiPlay

Kde koupit >>



Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hudba a Tech
Dodavatel:INSTAX - FUJIFILM
Cena:4499.00 Kč
INSTAX - FUJIFILM Béžový instantní fotoraparát Mini LiPlay 2,5 (50%) 32 hodnocení

✅ > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.> hybridní fotoaparát - spojuje výhody digitální a instantní fotografie v jednom. digitální LCD displej - snadné a intuitivní uživatelské ovládání přístroje. digitální displej 2,7 palce pro kontrolu vyfocených snímků. tisk z mobilních zařízení Direct print. ke snímku lze připojit zvuk. dálková spoušť Remote Shooting. ukládání snímků na MicroSD kartu. 10 rámečků a 6 filtrů na úpravu fotek. lze propojit s telefonem pomocí Bluetooth. selfie zrcátko vedle objektivu. přední zrcátko pro selfie. rozlišení: 2560 x 1920 px Mini LiPlay je nejmenší a nejlehčí instantní fotoaparát s hybridní technologií. Můžete s ním fotit, fotky ukládat do paměti a nebo tisknout. To ale není vše. Díky mobilní apce můžete tisknout fotky přímo z mobilu nebo ho použít jako dálkové ovládání. Vedle originálního designu nabízí Instax Mini LiPlay i další funce jako je nahrávání zvuku a možnost editace snímků. Instax Mini LiPlay je vybavený zadním LCD displejem o velikosti 2,7″ na kterém je možné prohlížet si fotografie a vybrat ty, které vytisknete. Jsou dostupné i funkce pro editace jako úprava jasu a šest filtrů např. sépie nebo černobílý film. Nová funkce Sound function umožňuje nahrát až 10 vteřin dlouhý záznam zvuku. Audio snímek lze převést na QR kód a vytisknout na fotku. Po naskenování QR kódu na chytrém telefonu jde zvuk znovu přehrát. S funkcí Direct print vytisknete fotografie pořízené vaším smartphonem, pro připojení slouží Bluetooth a snímky jde před vytištěním upravit. Telefon je možné použít i jako dálkové ovládání. Fotoaparát Instax Mini Liplay disponuje deseti předvolbami designových rámečků, které si můžete zvolit během nebo po fotografování. Integrují se do fotografie ještě před jejím vytisknutím. Fotoaparát: počet snímků: přibližně 100 z plného nabití, váha: 255 g, clona: F2,0, objektiv: f = 28 mm (ekvivalent filmu 35 mm), snímač obrazu: 1/5 typ CMOS primární barevný filtr, vzdálenost fotografování: 10 cm a více, rychlost závěrky: 1/4 sekundy až 1/8000 sekund (automatické přepínání), citlivost fotografování: ISO100 až 1600 (automatické přepínání), expozice: −2,0 EV až +2,0 EV (krok 1/3 EV, samospoušť: přibližně 2 sekundy/přibližně 10 sekund, doba tisku: cca 12 sekund


 • GPO RETRO Gramofon Soho White
  GPO RETRO Gramofon Soho White

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.Čistá decentní linie a jemné kovové detaily. To je gramofon Soho, který se bude vyjímat v..

  1890.00 Kč
 • GPO RETRO Gramofon Chesterton Rose Wood
  GPO RETRO Gramofon Chesterton Rose Wood

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu.Stylový a přizpůsobivý gramofon. Pod dřevěným víkem je třírychlostní vinylový gramofon s..

  4790.00 Kč
 • CROSLEY Gramofon Portfolio Quatzal
  CROSLEY Gramofon Portfolio Quatzal

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu. Gramofon Crosley Portfolio je připraven vám zahrát! Tato nová řada oblíbených gramofonů v..

  3790.00 Kč
 • CROSLEY Gramofón Crosley Voyager Grey
  CROSLEY Gramofón Crosley Voyager Grey

  > Na produkty této značky nelze uplatnit slevu. Připojte se k Crosley misi a znovuobjevte analogovou hudbu pomocí třírychlostního Voyager...

  2590.00 Kč



Hledáte Fotoaparáty? V sekci lifestyle | hudba a tech | instax | filmy a doplňky je možné objevit jedinečné instax - fujifilm béžový instantní fotoraparát mini liplay!
© 2022Kontakt