Exkluzivní masivní nábytek Roma do jídelny

Exkluzivní Masivní Nábytek Roma Do Jídelny

Exkluzivní masivní nábytek Roma do jídelny

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Jídelní nábytek
Cena:121494.00 Kč
Exkluzivní masivní nábytek Roma do jídelny 4,25 (85%) 29 hodnocení

✅   Luxusní bytový nábytek z masivu v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Dodáváme v dekoru bílý postařená / dub postařený  Sestava zahrnuje: komoda velká + vireína 2D + jídelní stůl + 6x jídelní židle  Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu    Nábytek je vyroben z nejkvalitnějšího borovicového dřeva, které je finálně opracováné tzv. stařením. Nejvyšší kvalita a exkluzivní materiál přinesou vašemu domovu maximální jedinečnost v souznění s přírodou.    Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Viz. jednotlivé elementy níže       


 • Jídelní nábytek Reval
  Jídelní nábytek Reval

  Krásný provénsálský styl u Vás doma? To je nábytek Reval!  Sestavte si celý dům nebo byt nábytkem Reval  Obývací pokoj, ložnice i..

  21217.00 Kč
 • Exkluzivní masivní nábytek Roma do jídelny
  Exkluzivní masivní nábytek Roma do jídelny

    Luxusní bytový nábytek z masivu v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Dodáváme v dekoru bílý..

  121494.00 Kč
 • Exkluzivní nábytek Marosa jídelní nábytek C
  Exkluzivní nábytek Marosa jídelní nábytek C

    Luxusní bytový nábytek z dřevěné dýhy v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Sestava C..

  76671.00 KčHledáte Moderní jídelní nábytek? V sekci jídelna | jídelní nábytek je možné objevit jedinečné exkluzivní masivní nábytek roma do jídelny!
© 2021Kontakt