Lavice Classic - dvojitá

Lavice Classic - Dvojitá

Lavice Classic - dvojitá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Lavice
Dodavatel:FORLIVING s.r.o.
Cena:9034.00 Kč
Lavice Classic - dvojitá 4,25 (85%) 26 hodnocení

✅ Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 25 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: - šířka 205 cm - hloubka 48 cm - výška 94 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.


 • Lavice masiv smrk nebo borovice
  Lavice masiv smrk nebo borovice

  Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může..

  6538.00 Kč
 • Roh lavice Classic
  Roh lavice Classic

  Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může..

  6441.00 Kč
 • Lavice Bond 01
  Lavice Bond 01

  Velmi moderní vzhled a originální provedení jsou hlavními znaky produktů řady Bond. Jídelní lavice Bond je vyrobena z LTD o síle 16 mm v..

  5320.00 Kč
 • Lavice Bond 02
  Lavice Bond 02

  Jídelní lavici Bond z lamina o síle 16 mm nabízíme v několika dezénech (viz varianty produktu). Hrany jsou opatřeny 0,6 mm ABS. Zvolit si..

  3032.00 Kč
 • Rohová lavice
  Rohová lavice

  Rohová lavice klasického designu z LTD o síle 16 mm s malým úložným prostorem. Vybírejte z několika odstínů lamina a také ze 3..

  4676.00 Kč
 • Lavice s úložným prostorem
  Lavice s úložným prostorem

  Jednoduchá lavice klasického designu vyrobená z LTD o síle 16 mm, lze vybrat z několika odstínů. Na výběr jsou také 3 druhy čalounění..

  2510.00 KčHledáte Kuchyňské a jídelní lavice? V sekci nábytek | lavice je možné objevit jedinečné dvojitá!
© 2021Kontakt