BEPUREHOME Kožené křeslo Rodeo Classic

BEPUREHOME Kožené Křeslo Rodeo Classic

BEPUREHOME Kožené křeslo Rodeo Classic

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:BEPUREHOME
Cena:18097.00 Kč
BEPUREHOME Kožené křeslo Rodeo Classic 3 (60%) 30 hodnocení

✅ Křeslo Rodeo je vyrobeno z recyklované kůže. Nohy jsou vyrobeny z černého kovu a mají výšku 16 cm. Výška sedáku je 47 cm, hloubka 58 cm a šířka 58 cm. Výška područek je 72 cm. Recyklovaná kůže vzniká rozdrcením zbytků kůží. Tkanina je vyrobena ze dvou materiálů: podklad tvoří recyklovaná pravá kůže, která jí dodává její přirozený a jedinečný vzhled, kůže je chráněna polyesterovým potahem, který zabraňuje nerovnostem a dělá z ní robustní látku. Recyklovanou kůži lze udržovat následnovně: k čištění lze použít vlhký hadřík. V případě skvrn můžete skvrny odstranit neutrálním mýdlovým roztokem. Po odstranění skvrny otřete látku vlhkým hadříkem. Serie Rodeo se skládá z křesla, třímístné pohovky a 2,5-místné pohovky.


 • BEPUREHOME Třímístná kožená pohovka Rodeo
  BEPUREHOME Třímístná kožená pohovka Rodeo

  Tato třímístná pohovka nabízí dostatek místa a je vyrobena z kvalitní recyklované kůže. Recyklovaná kůže vzniká rozdrcením zbytků..

  30048.00 Kč
 • WOOOD Sametová pohovka Rocco XL
  WOOOD Sametová pohovka Rocco XL

  Pohovka Rocco XL je čtyřmístná pohovka potažená sametovou látkou. Hloubka sedáku je 56 cm a výška 47 cm...

  18777.00 Kč
 • BEPUREHOME Sametová pohovka Rodeo
  BEPUREHOME Sametová pohovka Rodeo

  Pohovka nabízí dostatek prostoru k sezení a je čalouněná krásnou sametovou látkou, nohy jsou vyrobeny z černého kovu. Výška sedadla je 45..

  20528.00 Kč
 • BEPUREHOME Kožená pohovka Rodeo
  BEPUREHOME Kožená pohovka Rodeo

  Pohovka nabízí dostatek místa a je vyrobená z odolné recyklované kůže. Recyklovaná kůže vzniká rozdrcením zbytků kůží. Tkanina je..

  24302.00 KčHledáte Křesla? V sekci domov | nábytek a pohovky je možné objevit jedinečné bepurehome kožené křeslo rodeo classic!
© 2022Kontakt