Sada Stolků Pod Květiny Beistelltisch Sada 3ks Masív

Sada Stolků Pod Květiny Beistelltisch Sada 3ks Masív

Sada Stolků Pod Květiny Beistelltisch Sada 3ks Masív

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Odkládací stolky
Dodavatel:Möbelix
Cena:4699.00 Kč
Sada Stolků Pod Květiny Beistelltisch Sada 3ks Masív 3,25 (65%) 20 hodnocení

✅ Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. S touto sadou hranatých stolků z pravého dřeva oživíte interiér a současně do něj vnesete osobitý styl. Tři stojany o různých velikostech jsou vyrobeny z masivního akáciového dřeva. Mají rozměry přibližně 24,5 x 85 x 24,5 / 20 x 75 x 20 / 15 x 65 x 15 cm (Š x V x H) a lze je uspořádat jednotlivě nebo ve skupině. Největší stolek nabízí dostatek prostoru pro umístění fotografií, dva menší kusy jsou vhodné pro prezentaci drobnějších dekorací, jako například vázy s květinou či dekorační mísy. Tloušťka horní desky kolem 15 mm zaručuje stabilitu, stolky lze zatížit maximálně 10 kg. Tyto stojany dodají vašemu domovu určitou lehkost a zprostředkují vysokou úroveň povědomí o stylu. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop&nb


 • Odkládací Stolek Wl5.238 Černýmědený
  Odkládací Stolek Wl5.238 Černýmědený

  Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Asi 51 cm vysoký příruční stolek s konstrukcí v měděných barvách a černým podnosem představuje..

  2499.00 Kč
 • Odkládací Stolek Susi Mědený
  Odkládací Stolek Susi Mědený

  Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. S tímto otočným odkládacím stolkem předvedete své aranžérské schopnosti hned na třech deskách..

  4299.00 Kč
 • Odkládací Stolek Eva Zlatýčerný
  Odkládací Stolek Eva Zlatýčerný

  Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Asi 51 cm vysoký příruční stolek s konstrukcí v zlatých barvách a černým podnosem..

  2599.00 Kč
 • Odkládací Stolek Vzhled Mramoru
  Odkládací Stolek Vzhled Mramoru

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Tento elegantní odkládací stolek se stane ve vašem bytě poutačem díky kombinaci klasických prvků s..

  3699.00 Kč
 • Odkládací Stolek Z Černého Skla A Kovu
  Odkládací Stolek Z Černého Skla A Kovu

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. S touto sadou konferenčních stolků vnesete do svého obývacího pokoje styl a luxus. Větší ze..

  4499.00 KčHledáte Odkládací stolky? V sekci malý nábytek je možné objevit jedinečné sada!
© 2021Kontakt