Digitální kuchyňská minutka WMF

Digitální Kuchyňská Minutka WMF

Digitální kuchyňská minutka WMF

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kuchyně a jídelna
Cena:569 Kč
Digitální kuchyňská minutka WMF 4,5 (90%) 27 hodnocení

✅ Každý, kdo si je v kuchyni jistý v kramflecích, vám potvrdí, že správné dávkování, je základem všeho. Aby polévka nebyla moc řídká, omáčka moc hustá a těsto v troubě vyběhlo jak má. Skvělé pomocníky na vážení a odměřování navrhují i v WMF. A teď jsou připraveni pomoct vám ve vaší kuchyni. Dá se snad taková nabídka odmítnout? ♥ - Rozměry: 7.5 x 3.5 x 7.5 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 100 g - Materiál: pochromovaná ocel - Péče: čistěte ručně


 • Minutka Antic Line Black timer
  Minutka Antic Line Black timer

  Nádech starých časů a kouzlo retro stylu, to je poznávací znamení dekorací Antic Line. Díky tomu vypadají, že v sobě skrývají stovky..

  659 Kč
 • Nerezová minutka Westmark Futura
  Nerezová minutka Westmark Futura

  Tik tak. S minutkou Westmark nikdy nezapomenete vypnout sporák ani troubu. Pokrmy budou připravené vždy na čas. - Rozměry: 3.6 cm (výška) -..

  345 Kč
 • Minutka WMF Premium
  Minutka WMF Premium

  WMF jako záruka té nejvyšší kvality: ✓ Má dlouholetou tradicí více než 160 let. ✓ Německá preciznost a nejmodernější technologie..

  439 Kč
 • Kuchyňská minutka Blomus Puncto
  Kuchyňská minutka Blomus Puncto

  Spojení elegantního designu, vysoké kvality a praktičnosti. To jsou tři body, na které klade značka Blomus zvláštní důraz. Vaši kuchyni..

  369 KčHledáte Minutky na vaření? V sekci kategorie | kuchyně a jídelna | vaření je možné objevit jedinečné digitální kuchyňská minutka wmf!
© 2021Kontakt