Kvalitní nábytek za super ceny

bazárek nábytek úřad kladno

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

Jednoduchost

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Kdykoliv k dispozici

Stačí najít, párkrát kliknout a vysněný nábytek je na cestě k Vám.

Veteráni bazar -
Mám na prodej hlavu na motocykl ČZ 250 ccm typ 455 a to se závitem pro uchycení na vzpěru na rámu. Stav dle foto, žebra v oukeji (jedno lehce drblé), spalovací prostor ve velmi dobrém stavu, závit na svíčku odzkoušen a je taky v oukeji.
BAZAR NABYTEK
bazar nového i použitého zboží, nábytek z dovozu, levný nábytek, sedačky, použitý nábytek
PC bazar -
PC bazar zdarma. Vybírejte z 38 225 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii.
Vítejte na Portálu dražeb. Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).
- volná pracovní místa, nabídka práce, jobs ...
nabízí denně tisíce aktuálních volných pracovních míst. Nabídky práce, brigády a zaměstnání na částečný úvazek od přímých zaměstnavatelů.
Zvířata inzerce -
Zvířata inzerce zdarma. Vybírejte z 39 832 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii.
VšezaOdvoz - Darujte nepotřebné věci - za odvoz!
Jsme portál, kde můžete darovat věci, které již nepotřebujete. Klidně poloprázdnou lahvičku od šamponu nebo rovnou piano. Daruji za odvoz!
- Inzerce zcela zdarma
Bazar a inzerce zdarma: Máme zde nespočet rubrik pro vaše inzeráty, můžete tedy ihned a bez registrace vložit inzerát zdarma do našeho bazaru. Registraci zde mít můžete ale nemusíte, protože tento bazar je nejen zdarma, ale i registrace na náš inzert
Kladno - inzerce a bazar
Pr.truhlarske stroje.Pssova pila,pás.bruska, dvoutoucova bruska,2xrovnacka 60 a 40,cirkularka a protah oboustranny 80 vse litinové kvalitní stroje.Končí nám nájem.Vše dohodou
Největší nezávislý katalog českých firem -
Živé firmy v České republice. Jaké doplňkové služby můžete využít. Internetová upoutávka je barevně zvýrazněný slogan, motto či hlavní přednosti vaší firmy; Jedna fotografie zaujme víc než tisíc slov.